Alopecia Jongerendag 17 oktober 2021

Geplaatst op 06-10-2021  -  Categorie: Algemeen historie

Heb je zin om een dagje actief bezig te zijn met leeftijdsgenoten, een dag speciaal voor jongeren met Alopecia? Ben je tussen de 15 en 25 jaar en heb je Alopecia? 
Dan zoeken we jou! Aanmelden kan nog t/m 7 oktober

Voor leden is de Jongerendag gratis, voor niet leden is het €25,-. Dit staat gelijk aan een jaar lidmaatschap. 

Dit jaar gaan we les krijgen in zelfverdediging en Krav maga door een ervaren trainer die al bekend is met Alopecia. In onze eigen afgeschermde zaal creëren we een fijne sfeer zodat iedereen ongestoord kan bewegen en leren! Je hebt geen sportervaring nodig. Vergeet niet een setje sportkleding en een setje schone kleding mee te nemen. De mogelijkheid om te douchen hangt af van de corona situatie op dat moment.
Na lekker gesport te hebben, gaan we lekker met z’n allen uit eten! Geef het alsjeblieft aan als je nog bepaalde allergieën hebt. Het is belangrijk om te weten dat deze plannen onder voorbehoud zijn, aangezien corona nog roet in het eten kan gooien. We zullen jullie op de hoogte houden van de ontwikkelingen.

Hopelijk zien we jullie op 17 oktober!silhouette-3149138-1280

Meer info en aanmelden

 


Nieuwsbrief aanmelden


 

Alopecia Vereniging

Postadres:
Hambakenwetering 15
5231 DD 's-Hertogenbosch

lotgenootcontact-wat-we-doen-pagina

Overige vragen:
073 - 2200 436

E      ofni.[antispam].@alopecia-vereniging.nl
W    www.alopecia-vereniging.nl

 
Footer voor mensen met haarverlies
 

Social media

Je kunt ons ook vinden via onze social media kanalen.

Heb je nog vragen?

Stel hier je vraag

Volg ons op Instagram

instagram-small-64x64