Alopecia, shimmer it up!

Geplaatst op 15-03-2017  -  Categorie: Algemeen historie

Al eerder heeft Rachnie Boedhoe in het kader van naamsbekendheid alopecia een Shimmer-filmpje gemaakt van haar zus Sandra en met ons gedeeld. Vandaag is onze voorzitter Marion Kremer aan de beurt. Alopecia maakt geen onderscheid tussen leeftijd of geslacht. Het kan iedereen zomaar overkomen. Wil jij ons helpen om meer bekendheid over alopecia te krijgen? Deel dan dit filmpje! https://www.youtube.com/watch?v=Mr9TQTM2nRg

 

 


Nieuwsbrief aanmelden


 

Alopecia Vereniging

Postadres:
Hambakenwetering 15
5231 DD 's-Hertogenbosch

lotgenootcontact-wat-we-doen-pagina

Overige vragen:
073 - 2200 436

E      ofni.[antispam].@alopecia-vereniging.nl
W    www.alopecia-vereniging.nl

 
Footer voor mensen met haarverlies
 

Social media

Je kunt ons ook vinden via onze social media kanalen.

Heb je nog vragen?

Stel hier je vraag

Volg ons op Instagram

instagram-small-64x64