Het verhaal van Rene van der Muuren

Geplaatst op 15-03-2017  -  Categorie: Persoonlijke verhalen

''Hallo ! Vanaf mijn 22e jaar heb ik Alopecia Areata Totalis. In het begin moeilijk, maar als bassist van een bekende rockband een welkome bijkomstigheid ! Een herkenbare look, en ik was vooral in mijn hobbies content met mijn kaalheid. Ik sportte indertijd ook veel. Nu ben ik 47 jaar. En wat gebeurt er ... mijn haar komt weer terug ! Op mijn hoofd verschijnt donshaar, ik krijg weer voorzichtig haar op mn ledematen en krijg weer schaamhaar. Het heeft niets te maken met een psychische verandering, dat weet ik zeker. Ik ben nu zo gewend aan mijn kaalheid dat ik weer moet scheren ! Het kan dus altijd gebeuren, dat het haar terugkomt, zelfs na 25 jaar,

groeten van Rene

Meer persoonlijke verhalen

 


Nieuwsbrief aanmelden

 

Alopecia Vereniging

Alopecia Vereniging
Titaanwit 41
2718 AV Zoetermeer

M    06 111 76 799
E     info@alopecia-vereniging.nl
W    www.alopecia-vereniging.nl


Voor direct lotgenootcontact:
M    06 364 85 017
(ook in de avond en het weekend)

 
Footer voor mensen met haarverlies
 

Volg ons op Facebook

Voor het weergeven van de Facebook widget dient u de 'overige cookies' te accepteren via uw cookie instellingen.

Heb je nog vragen?

Stel hier je vraag

Volg ons op Instagram

instagram-small-64x64