Hoe om te gaan met alopecia?

Geplaatst op 06-02-2017  -  Categorie: Algemeen

Wie voor de eerste keer alopecia areata krijgt, gaat op zoek naar informatie. Een logische reactie is om eerst veel feitelijke informatie te verzamelen, om zoveel mogelijk te weten te komen over de oorzaken en de remedies. Dit gebeurt in de hoop zo snel mogelijk weer terug te keren naar de oude situatie van voor het haarverlies. Gelukkig keert het haar voor velen ook vanzelf weer terug. Dit is niet voor iedereen het geval.Wilt u ook uw eigen verhaal hier publiceren?

Vertel ons uw verhaal!

Meer informatie over 'Hoe om te gaan met alopecia?'

Nieuwsbrief aanmelden

Alopecia Vereniging

Alopecia Vereniging
Titaanwit 41
2718 AV Zoetermeer

M    06 364 85 017
E     info@alopecia-vereniging.nl
W    www.alopecia-vereniging.nl

 
Footer voor mensen met haarverlies
 

Volg ons op Facebook

Heb je nog vragen?

Stel hier je vraag

Volg ons op Instagram

instagram-small-64x64