Alopecia Vereniging Activiteitenplan 2018

Geplaatst op 21-12-2017  -  Categorie: Bestuur

voorblad-activiteitenplan-alopecia-verenigingDe Alopecia Vereniging mag weer terugkijken op een succesvol jaar. Het ledenaantal is in 2017 wederom gegroeid en is er zeer veel activiteit op onze sociale media kanalen, met een groeiend aantal volgers. Een uitgebreid overzicht van alle activiteiten en resultaten in 2017 worden op 21 april tijdens de voorjaarsconferentie gepresenteerd. De Alopecia Vereniging kijkt natuurlijk ook vooruit en heeft haar activiteitenplan voor het jaar 2018 opgesteld. Het activiteitenplan is voorgelegd aan het PGO fonds, de subsidigever en goedgekeurd. Dat betekent dat de Alopecia Vereniging de instellingssubsidie 2018 mag ontvangen. Wil je weten wat de Alopecia Vereniging in 2018 weer voor je in petto heeft? Lees hier het activiteitenplan 2018 (PDF).


Nieuwsbrief aanmelden


 

Alopecia Vereniging

Postadres:
Alopecia Vereniging
Titaanwit 41
2718 AV Zoetermeer

Voor direct lotgenootcontact:
Bel: 06 364 85 017
of stuur je vraag via whatsapp
(je krijgt binnen binnen 48 uur antwoord).

Overige vragen:
06 111 76 799
E      ofni.[antispam].@alopecia-vereniging.nl
W    www.alopecia-vereniging.nl

 
Footer voor mensen met haarverlies
 

Social media

Je kunt ons ook vinden via onze social media kanalen.

Heb je nog vragen?

Stel hier je vraag

Volg ons op Instagram

instagram-small-64x64