E-learning-programma 'Kwaliteit van Leven' per 19 juni offline!

Geplaatst op 15-03-2017  -  Categorie: Algemeen

Tot onze schrik en verbazing heeft het Huidfonds moeten besluiten het e-learning programma 'Kwaliteit van Leven' uit de lucht te halen. Het programma is mede tot stand gekomen door de financiële inzet van de subsidie project-vouchers van o.a. de Alopecia Vereniging aan het project Sterker op drie Fronten. Het betreurt ons dan ook zeer dat wij het programma niet meer aan onze leden kunnen aanbieden. Lees hier verder waarom het Huidfonds tot deze beslissing is gekomen.


Nieuwsbrief aanmelden

 

Alopecia Vereniging

Alopecia Vereniging
Titaanwit 41
2718 AV Zoetermeer

M    06 111 76 799
E     info@alopecia-vereniging.nl
W    www.alopecia-vereniging.nl


Voor direct lotgenootcontact:
M    06 364 85 017
(ook in de avond en het weekend)

 
Footer voor mensen met haarverlies
 

Volg ons op Facebook

Voor het weergeven van de Facebook widget dient u de 'overige cookies' te accepteren via uw cookie instellingen.

Heb je nog vragen?

Stel hier je vraag

Volg ons op Instagram

instagram-small-64x64