HaarOm Café weer op 24 maart online. Meld je nu aan!

Geplaatst op 14-11-2021  -  Categorie: Hoofditem

haarom-cafeSinds 25 november 2021 is het HaarOm Café gestart: een digitale ontmoetingsplek voor mensen met Alopecia en hun familieleden. Eens in de twee maanden is er (meestal) op de laatste donderdag van de maand de mogelijkheid om vragen, tips en vragen uit te wisselen. 
De bijeenkomsten worden begeleid door Fleur Smeding, Helen Hornsveld en Johanna Kasperkovitz-Oosterloo, allen met een achtergrond in de psychosociale ondersteuning én ervaring met Alopecia (direct of als ouder).

Heb je interesse, geef je dan op voor (één of meerdere) bijeenkomsten en laat ons weten over welk thema je ervaringen zou willen uitwisselen. Dan kunnen wij passende groepjes en waar gewenst begeleiding daarvan organiseren.

Het HaarOm café wordt gehouden op:

Donderdag 24 maart 2022 van 19:30 tot 21:00 uur


Klik hier om aan te melden


Nieuwsbrief aanmelden


 

Alopecia Vereniging

Postadres:
Hambakenwetering 15
5231 DD 's-Hertogenbosch

lotgenootcontact-wat-we-doen-pagina

Overige vragen:
073 - 2200 436

E      ofni.[antispam].@alopecia-vereniging.nl
W    www.alopecia-vereniging.nl

 
Footer voor mensen met haarverlies
 

Social media

Je kunt ons ook vinden via onze social media kanalen.

Heb je nog vragen?

Stel hier je vraag

Volg ons op Instagram

instagram-small-64x64