Manja Meijer in gesprek met Jochen Otten

Geplaatst op 24-04-2018  -  Categorie: Bestuur

Filmpje: ‘Mijn alopecia’, maar wat is alopecia eigenlijk?

Meijer Meijer in gesprek met Jochen Otten – een zeer openhartig en kwetsbaar interview, taboedoorbrekend en positief.

Alopecia is de verzamelnaam van alle vormen van haarverlies.

Manja Meijer heeft alopecia diffusa, een vorm van alopecia veroorzaakt door o.a. als bijwerking van bepaald medicijngebruik. De meest bekende diffusa is haarverlies na een chemokuur. Bij zo’n 20% van alle mensen, komen de haren helaas niet terug, zoals ook bij Manja. In dit filmpje gaat Manja in gesprek met Jochen Otten, cabaretier en bekend van o.a. Sluipschutters.

Jochen heeft alopecia androgenetica, de zogeheten mannelijke kaalheid. Dit is een vorm van alopecia die we eigenlijk allemaal wel kennen, maar dat het ook alopecia heet, dat weten velen niet. Jochen wist dat overigens ook niet, maar nu wel. Al noemt hij het zelf liever alopecia Gillette


Nieuwsbrief aanmelden


 

Alopecia Vereniging

Postadres:
Alopecia Vereniging
Titaanwit 41
2718 AV Zoetermeer

Voor direct lotgenootcontact:
Bel: 06 364 85 017
of stuur je vraag via whatsapp
(je krijgt binnen binnen 48 uur antwoord).

Overige vragen:
06 111 76 799
E      ofni.[antispam].@alopecia-vereniging.nl
W    www.alopecia-vereniging.nl

 
Footer voor mensen met haarverlies
 

Social media

Je kunt ons ook vinden via onze social media kanalen.

Heb je nog vragen?

Stel hier je vraag

Volg ons op Instagram

instagram-small-64x64