Overzicht en tips zorgverzekering 2017

Geplaatst op 15-03-2017  -  Categorie: Algemeen

Top6 zorgverzekering 2017 271x193De strijd om de gunst van de verzekerden is weer begonnen. Inmiddels hebben alle zorgverzekeraars de premies voor hun verzekeringen bekend gemaakt. De Alopecia Vereniging bewaakt als vanouds een gunstige dekking ten aanzien van de aanschaf van een pruik, haarwerk of andere alternatieve haaroplossing. Er zijn ten opzichte van vorig jaar relatief weinig veranderingen in de vergoedingen voor haarwerken. Om niet voor verrassingen te komen staan zal een ieder toch zijn of haar polis dienen te bestuderen.

We hebben een top 6 samengesteld van de voor mensen met alopecia meest gunstige dekking en geven een aantal tips om de weg te vinden binnen de zorgverzekering. Klik hier voor het overzicht en de tips.


Nieuwsbrief aanmelden


 

Alopecia Vereniging

Postadres:
Alopecia Vereniging
Titaanwit 41
2718 AV Zoetermeer

Voor direct lotgenootcontact:
Bel: 06 364 85 017
of stuur je vraag via whatsapp
(je krijgt binnen binnen 48 uur antwoord).

Overige vragen:
06 111 76 799
E      ofni.[antispam].@alopecia-vereniging.nl
W    www.alopecia-vereniging.nl

 
Footer voor mensen met haarverlies
 

Social media

Je kunt ons ook vinden via onze social media kanalen.

Heb je nog vragen?

Stel hier je vraag

Volg ons op Instagram

instagram-small-64x64