Alopecia expositie en boekpresentatie

Geplaatst op 08-01-2020  -  Categorie: Bestuur

Onder de bezielende leiding van de zussen Simone (fotografe) en Salimah Gablan (styliste)  is er een prachtig fotoboek in documentaire vorm ontstaan over jongeren met alopecia. De jongeren zijn gefotografeerd, hebben zelf foto’s aangeleverd en komen ook aan het woord in het 192 pagina’s tellende boek. Het boek wordt in expositievorm gepresenteerd op 7 en 8 februari a.s in de Kunst Kapel te Amsterdam (Prinses Irenestraat 21, 1077 WT Amsterdam). Iedereen is van harte welkom van 10.00 - 17.00 uur om deze expositie en boekpresentatie te komen bewonderen.

Dichtstbijzijnde NS-station: Amsterdam Zuid WTC. Parkeren auto: parkeergarage WTC Amsterdam.


Dit project is tot stand gekomen in samenwerking met de Alopecia Vereniging.


Nieuwsbrief aanmelden


 

Alopecia Vereniging

Postadres:
Alopecia Vereniging
Titaanwit 41
2718 AV Zoetermeer

Voor direct lotgenootcontact:
Bel: 06 364 85 017
of stuur je vraag via whatsapp
(je krijgt binnen binnen 48 uur antwoord).

Overige vragen:
06 111 76 799
E      ofni.[antispam].@alopecia-vereniging.nl
W    www.alopecia-vereniging.nl

 
Footer voor mensen met haarverlies
 

Social media

Je kunt ons ook vinden via onze social media kanalen.

Heb je nog vragen?

Stel hier je vraag

Volg ons op Instagram

instagram-small-64x64