Alopecia: geen verhoogd risico bij corona

Geplaatst op 16-03-2020  -  Categorie: Hoofditem

Alopecia is een gevolg van een anders functionerend immuunsysteem. Toch geeft het geen verhoogd risico bij corona. Dit vertelde Suzanne Pasmans, dermatoloog/immunoloog en voorzitter van de Raad van Advies van de Alopecia Vereniging. Voor diegenen met alopecia die medicijnen gebruiken die de afweer kunnen verminderen, heeft zij met haar team bijgevoegde instructie opgesteld. Deze delen we graag met jullie.

Lees de instructie


Nieuwsbrief aanmelden


 

Alopecia Vereniging

Postadres:
Hambakenwetering 15
5231 DD 's-Hertogenbosch

lotgenootcontact-wat-we-doen-pagina

Overige vragen:
073 - 2200 436

E      ofni.[antispam].@alopecia-vereniging.nl
W    www.alopecia-vereniging.nl

 
Footer voor mensen met haarverlies
 

Social media

Je kunt ons ook vinden via onze social media kanalen.

Heb je nog vragen?

Stel hier je vraag

Volg ons op Instagram

instagram-small-64x64