Alopecia Ledendag - 21 mei 2023

Geplaatst op 17-04-2023  -  Categorie: Algemeen

We nodigen jou en je introducé graag uit voor de Alopecia Ledendag!

De ledendag zal plaatsvinden op:
Zondag 21 mei 2023
Van 10:00 tot 16:00 uur

De locatie van de Ledendag:
De Landgoederij
Camminghalaan 30
3981 GH, Bunnik

Schrijf je hier in voor de Ledendag!

Op de ledendag is er weer volop ruimte elkaar te ontmoeten en met elkaar in gesprek te gaan. We bieden een programma met workshops over uiteenlopende onderwerpen die te maken hebben met de persoonlijke en emotionele ontwikkelingen bij het leren omgaan met Alopecia. Hoe baan je je een weg door alle gevoelens en gedachten die je tegenkomt? Ga je wel of niet met een haarstuk door het leven? Je kan zelf de vragen inbrengen, waarover je ervaringen zou willen uitwisselen. Maar je kan ook komen voor de praktische informatie over bijvoorbeeld haarwerken en gezonde voeding en vitaliteit.


Direct lotgenootcontact

lotgenootcontact-wat-we-doen-pagina

Overige vragen:
073 - 2200 436

 

Alopecia Vereniging

Postadres:
Hambakenwetering 15
5231 DD 's-Hertogenbosch

E      ofni.[antispam].@alopecia-vereniging.nl
W    www.alopecia-vereniging.nl

Nieuwsbrief Alopecia