Bold Stories: succesvol social media concept krijgt opvolging in 2024

Geplaatst op 20-02-2024  -  Categorie: Algemeen

Na veel enthousiaste reacties vanuit de vereniging, maken we nu plannen voor een nieuwe serie ‘Bold Stories’! Heb je de video’s nog niet gezien? Neem een kijkje op ons youtube-kanaal (link: Bold Stories - Alopecia Vereniging) Op een luchtige en herkenbare manier praat een panel van 9 mensen met alopecia over herkenbare onderwerpen. Zoals: ‘Wat voor opmerkingen krijg je van vreemden?’ En: ‘Heeft alopecia effect op je liefdesrelatie of dating life?’ 

We vinden het geweldig dat de videomakers van ‘Made bij Lions’ aan de slag gaan met ‘Bold Stories 2’. Op onze ledendag (26 mei) lanceren we onze zoektocht naar een nieuw panel en nieuwe ideeën. Het overkoepelende thema is dit keer: ‘empowerment’. We verwachten de video’s te publiceren in het najaar van 2024.


Direct lotgenootcontact

lotgenootcontact-wat-we-doen-pagina

Overige vragen:
073 - 2200 436

 

Alopecia Vereniging

Postadres:
Hambakenwetering 15
5231 DD 's-Hertogenbosch

E      ofni.[antispam].@alopecia-vereniging.nl
W    www.alopecia-vereniging.nl

Nieuwsbrief Alopecia