De jaarlijkse ledendag van de Alopecia Vereniging was druk bezocht. 150 mensen met verschillende vormen van alopecia kwamen bijeen in Bunnik. Ben je lid van de vereniging? Dan kun je op het besloten deel van de website kijken naar een video-verslag. Ook vind je hier de presentatie van arts-onderzoeker Sophie van Helmond over haarverlies en de laatste medische ontwikkelingen in onderzoek naar Alopecia.
Tijdens het hoofdprogramma nam alopeciacoach Evelien Pabbruwe ons mee in haar ervaring met het gevoelsmatig terugpakken van de regie in je leven met Alopecia.
De Alopecia Ledendag stond in het teken van rust, zelfzorg, en welzijn. Tijd voor jezelf. Er waren workshops Yoga, Ayurveda en technieken voor bewuste ademhaling. Ook waren er workshops met praktische informatie over de aanschaf en het onderhoud van haarwerken. En de deelnemers konden meedoen met het kaartspel ‘Someone stares at me’ dat momenteel ontwikkeld wordt. Hoe ga je om met opmerkingen over je kaalheid?
De alopecia vereniging bestaat veertig jaar. De kersverse voorzitter Robin Groeneveld blikte terug op een geschiedenis waarin opvolgende vrijwilligers zich sterk hebben gemaakt voor een bloeiende vereniging. We namen afscheid van onze zeer gewaardeerde oud-voorzitter en inmiddels erelid Max Nods. En we maakten kennis met nieuwe bestuursleden: Mariken Heij en Sophie van Helmond.
Overige vragen:
073 - 2200 436
Postadres:
Hambakenwetering 15
5231 DD 's-Hertogenbosch
E ofni.[antispam].@alopecia-vereniging.nl
W www.alopecia-vereniging.nl