Leestip! Nieuw boek over alopecia: Wie ben je zonder haar!

Geplaatst op 20-02-2024  -  Categorie: Algemeen

Ontwerpster en kunstdocent Astrid Honcoop schreef een persoonlijk boek over omgaan met alopecia areata. In zeven hoofdstukken neemt zij de lezer mee in de verschillende aspecten die bij het haarverlies komen kijken. Van de ontdekking van de eerste kale plekken, het rouwproces, het omgaan met reacties; zowel van vreemden als vanuit de eigen familie. Als ook de zoektocht naar een nieuwe identiteit, nieuwe zelfverzekerdheid, experimenten met doekjes en haarwerken en 'de stap naar de buitenwereld' zónder hoofdbedekking.

Aangrijpende en herkenbare anekdotes, aangevuld met interessante informatie, over bijvoorbeeld de haarcultuur in Nederland: 'waarom zijn haren zo belangrijk voor ons?'

Het boek is te bestellen via de website van Astrid Honcoop: https://www.astridhoncoop.nl/auteur/wie-ben-je-zonder-je-haar 


Direct lotgenootcontact

lotgenootcontact-wat-we-doen-pagina

Overige vragen:
073 - 2200 436

 

Alopecia Vereniging

Postadres:
Hambakenwetering 15
5231 DD 's-Hertogenbosch

E      ofni.[antispam].@alopecia-vereniging.nl
W    www.alopecia-vereniging.nl

Nieuwsbrief Alopecia