Luistertip! Podcast: alles alopecia

Geplaatst op 20-02-2024  -  Categorie: Algemeen

Evelien Pabbruwe (www.alopeciacoach.com) is een bekend gezicht binnen onze vereniging. Als Alopecia Coach begeleidde zij bijvoorbeeld op onze landelijke ledendag gesprekken over haarverlies en op de kids dag verzorgde ze het ouderprogramma. Luister op Spotify of Apple Podcasts naar de podcast van Evelien! Elke aflevering gaat zij in op de verschillende aspecten die komen kijken bij alopecia. Bijvoorbeeld een gesprek over haarwerken en haarzorg, een interview met moeders Lieke en Fleur (ook bekenden van de vereniging) die vertellen hoe het is om een dochter te hebben met alopecia, tot een openhartig gesprek over hoe Evelien thuis met haar gezin omgaat met alopecia. Een luistertip dus!

Link: De Alopecia Coach | Coaching bij haarverlies | Podcast on Spotify


Direct lotgenootcontact

lotgenootcontact-wat-we-doen-pagina

Overige vragen:
073 - 2200 436

 

Alopecia Vereniging

Postadres:
Hambakenwetering 15
5231 DD 's-Hertogenbosch

E      ofni.[antispam].@alopecia-vereniging.nl
W    www.alopecia-vereniging.nl

Nieuwsbrief Alopecia