Model Gina Molkenboer over (geen) haar

Geplaatst op 16-01-2023  -  Categorie: Concept

De 19-jarige Gina Molkenboer staat model op ons nieuwe campagnebeeld voor HA!R POWER. Gina heeft sinds haar zevende alopecia areata, een aandoening waardoor ze plotseling gedeeltelijk kaal werd. Op haar twaalfde besloot ze al haar hoofd kaal te scheren.

Voor het campagnebeeld van HA!R POWER werd Gina door Kevin Osepa gefotografeerd met de haaroorbellen van Fleur Ouwerkerk. Tijdens deze fotoshoot spraken we Gina over haar keuze om nu kaal door het leven te gaan en wat haar relatie is met haar.

Instagram van Gina Molkenboer.

 

Bekijk hier de video van Gina Molkenboer


Direct lotgenootcontact

lotgenootcontact-wat-we-doen-pagina

Overige vragen:
073 - 2200 436

 

Alopecia Vereniging

Postadres:
Hambakenwetering 15
5231 DD 's-Hertogenbosch

E      ofni.[antispam].@alopecia-vereniging.nl
W    www.alopecia-vereniging.nl

Nieuwsbrief Alopecia