Nieuwe visie op haar- en huidzorg

Geplaatst op 13-02-2020  -  Categorie: Algemeen historie

De Alopecia Vereniging heeft samen met andere patiëntenorganisaties en Huidpatiënten Nederland een nieuwe visie ontwikkeld op zorg voor mensen met huid- en haaraandoeningen.

Chronisch patiënten hebben langdurig tot levenslang met hun haar- of huidaandoening te maken. De gevolgen beperken zich niet tot de zorg, maar raken ook aan andere levensgebieden (relaties, werk, financiën, sport). Voor veel huid- en haaraandoeningen is echte behandeling is in veel gevallen nog niet mogelijk,  er sprake van symptoombestrijding,. ‘Leer leven’ met je ziekte is dan het credo van de zorgverlener.

Als Alopecia Vereniging hebben we daar moeite mee en we vinden we dat de blik moet worden verruimd naar andere gebieden als voeding en leefomgeving. En we willen graag dat het verergeren van huid- en haaraandoeningen vaker wordt voorkomen.

De nieuwe benadering vind je hieronder grafisch weergegeven. Het kan een impuls zijn voor echte innovatie in de dermatologische zorg.

 

nieuwe-visie-op-haar-en-huidzorg


Direct lotgenootcontact

lotgenootcontact-wat-we-doen-pagina

Overige vragen:
073 - 2200 436

 

Alopecia Vereniging

Postadres:
Hambakenwetering 15
5231 DD 's-Hertogenbosch

E      ofni.[antispam].@alopecia-vereniging.nl
W    www.alopecia-vereniging.nl

Nieuwsbrief Alopecia