Oproep: 'De Dag Nadat' rubriek Libelle

Geplaatst op 20-01-2023  -  Categorie: Algemeen
Voor de rubriek De Dag Nadat in het tijdschrift Libelle ben ik op zoek naar een vrouw (40-60 jaar) die wil vertellen over het moment waarop ze hoorde dat ze alopecia heeft. Het betreft een telefonisch interview en inzage in de tekst is uiteraard geen probleem. Wil jij je verhaal (anoniem) met ons delen of wil je meer weten over het interview? Stuur dan een mailtje naar ofni.[antispam].@elselienvandieren.nl o.v.v. ‘alopecia’.
Hartelijke groet,
Elselien van Dieren

Direct lotgenootcontact

lotgenootcontact-wat-we-doen-pagina

Overige vragen:
073 - 2200 436

 

Alopecia Vereniging

Postadres:
Hambakenwetering 15
5231 DD 's-Hertogenbosch

E      ofni.[antispam].@alopecia-vereniging.nl
W    www.alopecia-vereniging.nl

Nieuwsbrief Alopecia