Oproep: ervaringen gezocht

Geplaatst op 20-03-2023  -  Categorie: Algemeen

Het tv-programma Avrotros Radar is op zoek naar verhalen van mensen die, ondanks een medische verklaring, veel geld hebben moeten (bij)betalen voor een haarwerk of mensen die via de zorgverzekering überhaupt geen haarwerk kunnen krijgen.

Heb je dit meegemaakt en wil je graag je verhaal delen? Zodat Avrotros Radar nader onderzoek kan verrichten naar deze handel. Je hoeft niet in de uitzending te verschijnen. Ze zijn nu puur informatie aan het verzamelen van ervaringen.

Je mag reageren door Avrotros Radar een privé bericht te sturen op social media met je naam en telefoonnummer. Dan neemt de redactie van Radar contact met je op. Je mag ook direct contact opnemen met Radar via het algemene contactformulier op de Radar website of via de verantwoordelijke redacteur via dlehcrob.sjiht.[antispam].@avrotros.nl

Anonimiteit wordt gegarandeerd!


Direct lotgenootcontact

lotgenootcontact-wat-we-doen-pagina

Overige vragen:
073 - 2200 436

 

Alopecia Vereniging

Postadres:
Hambakenwetering 15
5231 DD 's-Hertogenbosch

E      ofni.[antispam].@alopecia-vereniging.nl
W    www.alopecia-vereniging.nl

Nieuwsbrief Alopecia